Zmiana adresu strony NALF!

• autor: Magik69, 2015-08-28 11:55

Ze względu na pewne zmiany, które w najbliższym czasie zajdą na futbolowo.pl to strona Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu zostanie przeniesiona na www.nalffutsal.pl. Ze względu na to, że moje umiejętności tworzenia stron internetowych są zbliżone do moich umiejętności gry w futsal to proszę o wyrozumiałość. Dołożę starań, by nowa stronka jak najszybciej doszła do stanu używalności.

Zgłoś się do rozgrywek!

• autor: Magik69, 2015-08-06 07:28

6 października wystartuje jedenasta edycja Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu! Wpisowe w tej edycji wyniesie 1350 zł za co najmniej 13 spotkań ligowych i pucharowych. Rozgrywki będą toczyć się od października do stycznia, dla co najmniej połowy spotkań zostaną zmontowane skróty, a każdy mecz zostanie opisany na stronie. Po każdej kolejce zostanie wybrana piątka kolejki. Najlepsze drużyny oraz najlepszy strzelec, asystent, bramkarz i MVP otrzymają wyróżnienia w postaci pucharów i medali na koniec sezonu na gali.  W sprawie informacji na temat zapisów i rozgrywek proszę dzwonić 501008445 lub pisać na nalffutsal@gmail.com.

Terminy:

3 sierpień – otwarcie zapisów do ligi. Proszę, by w przypadku drużyn, które do tej pory grały NALF zgłoszenie przesłał kapitan drużyny

3 wrzesień – w przypadku nie zgłoszenia się którejś z drużyn grającej na wiosnę jej miejsce będzie mogła przejąć drużyna, która zgłosi inny jej zawodnik

27 wrzesień  - zamknięcie zapisów do Ligi

2 październik – ogłoszenie terminarza

6 październik – start rozgrywek

29 lipca drugi turniej jorkyball!

• autor: Magik69, 2015-07-22 23:45

29 lipca od godziny 19 odbędzie się drugi wakacyjny turniej jorkyball organizowany przez klub  Karamball w siedzibie klubu na al. Pokoju 81.  W turnieju zostanie przeprowadzona najpierw faza grupowa, a później pucharowa. Każdy mecz będzie rozgrywany do dwóch zwycięskich setów do pięciu goli, a każda z drużyn ma zagwarantowane co najmniej trzy spotkania. Wpisowe na turniej wynosi 40 zł. Zgłoszenia proszę wysyłać na jadres nalffutsal@gmail.com lub kierować bezpośrednio do klubu. Maksymalna ilość miejsc to 16, a drużyny mogą liczyć trzech graczy. Zgłoszenia będą przyjmowane do wtorku 28 lipca, do 21.00.

Turniej jorkyball pod patronatem NALF!

• autor: Magik69, 2015-07-10 22:17

15 lipca w godzinach 20-23 odbędzie się turniej jorkyball (czyli piłki nożnej dwuosobowej) pod patronatem NALF w klubie Karamball na al. Pokoju 81. W przypadku dużego zainteresowania będzie to pierwszy z czterech turniejów w Grand Prix Krakowa w jorkyball (czyli podobnie jak w zeszłym roku). W turnieju zostanie przeprowadzona najpierw faza grupowa, a później pucharowa. Każdy mecz będzie rozgrywany do dwóch zwycięskich setów do pięciu goli, a każda z drużyn ma zagwarantowane co najmniej trzy spotkania. Wpisowe na turniej wynosi 40 zł. Zgłoszenia proszę wysyłać na jadres nalffutsal@gmail.com lub kierować bezpośrednio do klubu. Maksymalna ilość miejsc to 16, a drużyny mogą liczyć trzech graczy. Zgłoszenia będą przyjmowane do wtorku 14 lipca, do 21.00.

Pyzio i Zając MVP, Ura i Dzięgiel najlepszymi bramkarzami

• autor: Magik69, 2015-07-06 21:55

Trzeciego lipca w klubie Daylight odbyła się uroczysta gala wieńcząca X edycję Nowohuckiej Amatorskiej Ligi Futsalu. Na gali ogłoszono wyniki głosowań na najlepszego zawodnika i bramkarza w obu Dywizjach. Najlepszym graczem W Dywizji A okazał się Krzysztof Pyzio, który o krok wyprzedził Macieja Szubartowskiego, Jarosława Urbańca oraz Bartosza Laszczyka. Tytuł najlepszego bramkarza przypadł z kolei Michałowi Urze. W Dywizji B statuetkę dla MVP odebrał Dariusz Zając, a wśród bramkarzy najlepszy okazał się po raz kolejny Maciej Dzięgiel.

Pełne wyniki w rozwinięciu.

Piątka sezonu w Dywizji A: Michał Ura (Tomburger) - Krzysztof Pyzio (Supermeny Kraków), Jarosław Urbaniec (Tomburger), Maciej Szubartowski (Smoki Wawel Team), Bartosz Laszczyk (MK Team)

Druga piątka Dywizji A: Marek Mroczek (Sparta Kraków) - Rafał Gruchała (Sparta Kraków), Michał Petlic (Smoki Wawel Team), Krystian Gruszczyński (Hattrick), Wojciech Bukowicki (Sparta Kraków)

Piątka sezonu w Dywizji B: Maciej Dzięgiel (Żarłacze) - Sebastian Porębski (Krakowiak), Przemysław Gajewski (Krakowiak), Dariusz Zając (Krakowiak), Mateusz Ziółko (eNHa)

Druga piątka Dywizji B: Filip Flank (Bidvest Kraków) - Michał Pal (eNHa), Mateusz Nowak (Drink Team), Piotr Madej (Universum Kraków), Marcin Kluza (Pumas Kraków)

Skróty Final Four Pucharu Ligi i 11. kolejki Dywizji B

• autor: Magik69, 2015-06-27 20:41

Zapraszam do obejrzenia skrótów spotkań Final Four Pucharu Ligi i 11. kolejki Dywizji B:

Bidvest Kraków - Pumas Kraków

Drink Team - Mefisto

MK Team - Szkoła Aspirantów PSP

Tomburger - Supermeny Kraków

MK Team - Tomburger

Szkoła Aspirantów PSP - Supermeny Kraków

Wszystkie trofea zostaną rozdane na gali 3 lipca (piątek) o godzinie 20.00 w klubie Daylight (budynek kina Świt, os. Teatralne 10)

Aspiranci obronili Puchar Ligi!

• autor: Magik69, 2015-06-26 23:36

Tradycyjnie ostatnim akcentem rozgrywek był turniej Final Four Pucharu Ligi. Każde ze spotkań stało na astronomicznym poziomie i bez względu na wynik walka trwała pełne 40 minut. W półfinałach Aspiranci zgodnie z planem uporali się z MK Teamem, a Tomburger niespodziewanie uległ Supermenom. Trzecie miejsce zając nowy mistrz Nowej Huty, a w finale Aspiranci pokonali Supermenów i obronili trofeum.

Drink Team wraca do elity!

• autor: Magik69, 2015-06-25 23:11

W ostatniej kolejce Dywizji B poznaliśmy drugą drużynę która od października będzie grać w Dywizji A. Będzie nią Drink Team, który postanowił nie zostawiać niczego przypadkowi i ograł Mefisto. Trzecie miejsce zajął Universum Kraków, który w tej kolejce pauzował. O tym jak Dywizja B była wyrównana w tej edycji najlepiej świadczy fakt, że zmiana wyniku dosłownie jednego spotkania zupełnie przetasowałaby kolejność zespołów z miejsc 2.-8. Swoje spotkania wygrał Krakowiak, eNHa, Los Banditos oraz Bidvest Kraków.