Dokooptowani w ostatniej chwili Jarosław Klęk i Damian Piskorz wygrali II turniej jorkyball wygrywając wszystkie sześć spotkań. Liderami klasyfikacji Grand Prix zostali Michał Pal i Łukasz Ruszkiewicz, którzy odpadli w półfinale.
Wyniki i klasyfikacje w rozwinięciu.
Grupa A
1. K. Grabiec, W. Bukowicki
2. D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć
3. Ł. Ruszkiewicz, M. Pal
4. J. Pyzik, M. Kosobucki
D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć - J. Pyzik, M. Kosobucki 0:2 (2:5, 0:5)
K. Grabiec, W. Bukowicki - Ł. Ruszkiewicz, M. Pal 0:2 (1:5, 4:5)
K. Grabiec, W. Bukowicki - D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć 2:1 (4:5, 5:2, 1:5)
Ł. Ruszkiewicz, M. Pal - J. Pyzik, M. Kosobucki 2:1 (3:5, 5:2, 5:4)
Ł. Ruszkiewicz, M. Pal - D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć 2:1 (5:2, 4:5, 5:3)
J. Pyzik, M. Kosobucki - K. Grabiec, W. Bukowicki 2:0 (5:1, 5:2)
1. | Ł. Ruszkiewicz, M. Pal | 6 pkt | 6-2 sety | 37-26 małe pkt |
2. | J. Pyzik, M. Kosobucki | 4 | 5-2 | 26-18 |
3. | K. Grabiec, W. Bukowicki | 2 | 2-5 | 22-32 |
4. | D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć | 0 | 2-6 | 20-38 |
Grupa B
1. D. Warszycki, A. Wałaszek
2. D. Piskorz, J. Klęk
3. K. Gruszczyński, S. Bałchan
4. M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj
K. Gruszczyński, S. Bałchan - M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj 0:2 (4:5, 4:5)
D. Warszycki, A. Wałaszek - D. Piskorz, J. Klęk 0:2 (1:5, 3:5)
K. Gruszczyński, S. Bałchan - D. Warszycki, A. Wałaszek 2:0 (5:2, 5:2)
M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj - D. Piskorz, J. Klęk 0:2 (4:5, 0:5)
D. Warszycki, A. Wałaszek - M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj 1:2 (3:5, 5:1, 3:5)
D. Piskorz, J. Klęk - K. Gruszczyński, S. Bałchan 2:1 (5:3, 3:5, 5:2)
1. | D. Piskorz, J. Klęk | 6 pkt | 6-1 sety | 33-18 małe pkt |
2. | M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj | 4 | 4-3 | 25-29 |
3. | K. Gruszczyński, S. Bałchan | 2 | 3-4 | 28-27 |
4. | D. Warszycki, A. Wałaszek | 0 | 1-6 | 19-31 |
Grupa C
1. S. Ludwig, J. Dziewoński
2. M. Żurek, A. Filo
3. R. Leśniak, R. Pyciak,
4. M. Tomczyk, Ł. Bawoł,
R. Leśniak, R. Pyciak - M. Tomczyk, Ł. Bawoł 0:2 (3:5, 1:5)
S. Ludwig, J. Dziewoński - M. Żurek, A. Filo 0:2 (2:5, 2:5)
R. Leśniak, R. Pyciak - S. Ludwig, J. Dziewoński 0:2 (1:5, 0:5)
M. Tomczyk, Ł. Bawoł - M. Żurek, A. Filo 2:1 (1:5, 5:3, 5:1)
S. Ludwig, J. Dziewoński - M. Tomczyk, Ł. Bawoł, 1:2 (2:5, 5:2, 1:5)
M. Żurek, A. Filo - R. Leśniak, R. Pyciak 2:0 (5:4, 5:1)
1. | M. Tomczyk, Ł. Bawoł | 6 pkt | 6-2 sety | 33-21 małe pkt |
2. | M. Żurek, A. Filo | 4 | 5-2 | 24-20 |
3. | S. Ludwig, J. Dziewoński | 2 | 3-4 | 22-23 |
4. | R. Leśniak, R. Pyciak | 0 | 0-6 | 10-30 |
Ćwierćfinały:
Ł. Ruszkiewicz, M. Pal – K. Gruszczyński, S. Bałchan 2:1 (4:5, 5:4, 5:3)
J. Pyzik, M. Kosobucki - M. Żurek, A. Filo 2:0 (5:2, 5:1)
D. Piskorz, J. Klęk – S. Ludwig, J. Dziewoński 2:1 (5:1, 3:5, 5:1)
M. Tomczyk, Ł. Bawoł - M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj 1:2 (5:4, 3:5, 3:5)
Półfinały
Ł. Ruszkiewicz, M. Pal - J. Pyzik, M. Kosobucki 1:2 (5:1, 2:5, 3:5)
D. Piskorz, J. Klęk - M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj 2:0 (5:2, 5:1)
Finał
J. Pyzik, M. Kosobucki - D. Piskorz, J. Klęk 1:2 (2:5, 5:1, 0:5)
Ostateczna kolejność
1. | D. Piskorz, J. Klęk | 6 wygranych | 0 porażek | 12-3 sety | 67-35 małe pkt | 25 pkt do klasyfikacji Grand Prix |
2. | J. Pyzik, M. Kosobucki | 4 | 2 | 10-5 | 54-42 | 20 |
3. | Ł. Ruszkiewicz, M. Pal | 4 | 1 | 9-5 | 62-49 | 18 |
4. | M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj | 3 | 2 | 6-6 | 42-41 | 16 |
5. | M. Tomczyk, Ł. Bawoł | 3 | 1 | 7-4 | 44-35 | 14 |
6. | M. Żurek, A. Filo | 2 | 2 | 5-4 | 27-30 | 12 |
7. | K. Gruszczyński, S. Bałchan | 1 | 3 | 4-6 | 40-41 | 10 |
8. | S. Ludwig, J. Dziewoński | 1 | 3 | 4-6 | 29-36 | 9 |
9. | K. Grabiec, W. Bukowicki | 1 | 2 | 2-5 | 22-32 | 8 |
10. | D. Mikrut, M. Bełko, T. Małozięć | 0 | 3 | 2-6 | 20-38 | 7 |
11. | D. Warszycki, A. Wałaszek | 0 | 3 | 1-6 | 19-31 | 6 |
12. | R. Leśniak, R. Pyciak | 0 | 3 | 0-6 | 10-30 | 5 |
Klasyfikacja Grand Prix
1. | M. Pal, Ł. Ruszkiewicz | 38 |
2. | K. Gruszczyński | 28 |
3. | E. Szyja, P. Angulo, T. Karaś | 25 |
D. Piskorz, J. Klęk | 25 | |
5. | K. Grabiec | 22 |
S. Bałchan | 22 | |
7. | D. Mikrut, M. Bełko | 21 |
8. | J. Pyzik, M. Kosobucki | 20 |
9. | M. Ziętara | 18 |
M. Żurek | 18 | |
11. | S. Ludwig | 17 |
12. | K. Kwolek, D. Pierzchała, M. Kulig | 16 |
D. Warszycki | 16 | |
M. Nawrot, B. Laszczyk, K. Goraj | 16 | |
15. | A. Wałaszek | 14 |
M. Tomczyk, Ł. Bawoł | 14 | |
17. | R. Makuła, M. Matysik | 12 |
A. Filo | 12 | |
19. | M. Kostur | 10 |
20. | R. Leśniak, R. Pyciak | 10 |
21. | D. Doniec, W. Głowa | 9 |
J. Dziewoński | 9 | |
23. | W. Bukowicki | 8 |
24. | D. Nowak, D. Figwer | 7 |
T. Małozięć | 7 | |
26. | Ł. Wojtych | 6 |
dzisiaj: 24, wczoraj: 26
ogółem: 668 696
statystyki szczegółowe
|