Wybór MVP i najlepszego bramkarza Dywizji A

• autor: Magik69, 2015-06-18 12:36

Zgodnie z punktami 50-54 regulaminu wybieramy MVP sezonu i najlepszego bramkarza. Jeśli chodzi o MVP to każdy z kapitanów ma wskazać PIĘCIU graczy, którzy zasłużyli sobie na to miano w kolejności od najbardziej wartościowego. Nie można głosować na graczy własnego klubu. Jeśli chodzi o bramkarzy to należy wskazać trzech z spośród piątki nominowanych w kolejności od najbardziej wartościowego. Można zagłosować na własnego bramkarza jeśli był nominowany. Nominowani (kolejność alfabetyczna):

Michał Bułka (Supermeny Kraków)

Marek Mroczek (Sparta Kraków)

Andrzej Satoła (MK Team)

Andrzej Szczotka (Hattrick)

Michał Ura (Tomburger)

Na głosy czekam do piątku, 26 czerwca 2015, do 21.00. Ogłoszenie wyników i wręczenie statuetek będzie miało miejsce w klubie Daylight (os. Teatralne 10, budynek kina Świt) 3 lipca o godzinie 20.00 podczas gali.

Zawodnikom drużyn, których kapitanowie nie zagłosują nie zostaną zaliczone punkty, które dostaną od innych kapitanów.